Краматорське вище професійне 
  металургійне училище
Get Adobe Flash player

Поділитися...

 

8 листопада 2016 року для учнів першого курсу нашого училища, була проведена оглядова екскурсія  цехами ПАТ «Енергомашспецсталь».
Ось, що пише газета "Привет":"Майбутні фахівці на власні очі побачили виробництво і змогли на практиці зрозуміти, в чому полягає робота верстатника.Під час екскурсії хлопцям розповіли про роботу підприємства, модернізоване устаткування  та новітні технології, що упроваджуються на виробництві.
Оглядаючи цехи, увага акцентувалася на роботі механообробного  цеху, де майбутнім верстатникам показали універсальні токарні, фрезерні, а також карусельні верстати з числовим програмним керуванням. Учні з цікавістю розглядали готову продукцію, захоплено стежили за роботою висококваліфікованих фахівців і  зробили для себе бездіч відкриттів.
«Хлопці на ПАТ «ЕМСС» вперше, і дуже чекали цієї екскурсії, - говорить викладач ДНЗ «КВПМУ» Валентина Гуріна, – Ми  і дізналися багато нового і цікавого.Поглянувши, як обробляється деталь, вони тепер зможуть застосувати даний досвід в написанні курсових робіт. Такі екскурсії формують у студентів чітке уявлення про обрану ними професію».
На завершення екскурсії всі відвідувачі отримали на пам'ять сувенірні набори від ПАТ «ЕМСС». Враження після відвідин у всіх залишилися яскраві і незабутні. Пройде ще трохи часу і, можливо, хтось з цих хлопців надалі буде працювати на ПАТ «Енергомашспецсталь»".