Краматорське вище професійне 
  металургійне училище
Get Adobe Flash player

Поділитися...

 

5 років під вітрилами творчості, натхнення, професіоналізму

3 листопада 2016 року наше училище відзначило свій невеличкий ювілей – 5 років.
Наказом МОН України від 29 червня 2011р. відбулося об'єднання Краматорського вищого професійного машинобудівного училища №123 та Краматорського професійного машинобудівного ліцею №65. У результаті цього утворився новий Державний навчальний заклад «Краматорське вище професійне металургійне училище», сповнений мрій, оптимізму, жаги до творчої праці.
5 років небагато, але й не мало. За цей період училищу є чим пишатися як матеріально-технічною базою так і  успіхами у навчально-виробничому процесі.
Ювілей відзначили урочисто. Представники кожної професії, взяли участь у виставці технічної творчості, де представили свої роботи. Дуже вразили своєю творчістю учні, які навчаються за професією  «Манікюрниця; перукар-модельєр; візажист». 
У актовій залі відбувся святковий концерт на честь ювілею.
На заході були присутні представники департаменту освіти та  провідних підприємств міста, які привітали  училище з 5-річчям.
Сьогодні наше училище впевнено крокує вперед, виконуючи свою головну функцію - виховання молодого покоління та підготовка висококваліфікованих спеціалістів для нашої країни.

Натиснути щоб перейти до перегляду відео>>>>