Краматорське вище професійне 
  металургійне училище
Get Adobe Flash player

 

ПОСИЛАННЯ НА ВІДЕО >>>>>>>

03.02.2017р. Наше училище приймало багато гостей: батьків, бабусь й дідусів – всіх бажаючих, котрі прийшли привітати випускників. Випуск із навчального закладу - особливий день для кожної людини, адже  закінчився ще один відповідальний етап життя.  Урочисто й трішки з сумом пройшло прощання з випускниками  нашого училища. Зусиллями педагогічного колективу організовано цікаве та змістовне свято, яке запам'ятається випускникам надовго та залишать добрі спогади про час перебування в училищі. Випускники були дуже гарні і щасливі, врочисто ввійшли до яскраво прикрашеної святкової зали.


Цього дня ними пишалися всі: і батьки, і гості, і колектив училища.
Багато хороших слів було сказано  на адресу випускників та їх батьків, і на адресу адміністрації, викладачів, майстрів,  бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а саме головне – добрих спеціалістів, майстрів своєї справи, які є конкурентоспроможними  на ринку праці. З вітальним словом до  випускників звернувся директор ДНЗ «КВПМУ» Максимов О.І., він побажав  щасливої дороги у доросле життя, багато відкриттів на незвіданих шляхах та гарного навчання тим, хто продовжить здобувати освіту у вищих навчальних закладах.

 

 

Майстри, та класні керівники груп, які випускаються, були схвильовані як ніколи, бо в кожного з учнів вкладена частинка їх власної душі. І недарма стверджують, що це свято зі сльозами на очах.

 

Потім директор разом із заступником з НВР Потаповой Н.М. вручили кожному випускнику дипломи  про закінчення навчального закладу та грамоти відмінникам за успіхи у навчанні та активну участь у житті училища .

 

 …Швидко минуло свято, а попереду у випускників та їх батьків випробувальний  період – дорога у доросле життя. 

                          
 Тож успіхів Вам, любі наші випускники, а батькам ми бажаємо – терпіння та мудрості!