Краматорське вище професійне 
  металургійне училище
Get Adobe Flash player

 

 

За допомогою ПАТ «ЕМСС» в спортивному залі Державного навчального закладу «КВПМУ» відремонтували і пофарбували підлогу. Для учнів, батьків і педагогів це стало великим дарунком до Нового 2017 року.Тепер в спортзалі студенти зможуть повноцінно займатися на уроках фізкультури.
Ще навесні 2016 років студенти КВПМУ вимушені були проводити уроки фізкультури в аварійному приміщенні спортзалу. Підлога в залі за довгий час прийшла в непридатність.Виконати ремонт силами училища було неможливо. Проблему вирішили завдяки Енергомашспецсталі. Керівництво, профспілковий комітет і працівники ЕМСС не залишилися в стороні від вирішення проблеми і взялися відремонтувати підлогу.
«Щоб повернути спортзалу гідний вигляд, бригаді модельної ділянки СЛЦ під керівництвом Віталія Євсюкова довелося неабияк попрацювати, - говорить начальник модельної ділянки сталеливарного цеху Дмитро Прудкий. – У зв'язку із стислістю термінів, протягом двох місяців робота в спортзалі просто кипіла. В процесі ремонту було замінено порядка 290 кв.м. підлоги. Фарбування нового покриття також було здійснене силами СЛЦ».
У грудні фахівці відділу будівництва і управління проектами ПАТ «ЕМСС» побували у відремонтованому спортивному залі і оцінили його облаштування, відзначивши, що ремонт значно поліпшив умови для заняття фізичною культурою і спортом. Директор Державного навчального закладу «КВПМУ» Олександр Максимов виразив величезну вдячність всім, хто доклав до цього ремонту свою руку.Варто відзначити, що спортзал металургійного училища є спортивною базою, де проводяться турніри і змагання для працівників ПАТ «ЕМСС».
На заводі вже даний старт «X заводській спартакіаді 2017». Цього року загальнозаводська спартакіада включає поєдинки з сімох видів спорту: футбол, волейбол, баскетбол, настільний теніс, доміно, шашки та шахи. Відкриття спортивного марафону ПАТ «ЕМСС» в оновленому залі училища заплановане на 17 січня. Першим змагання цього року стане Чемпіонат ПАО «ЕМСС» з баскетболу.