Краматорське вище професійне 
  металургійне училище
Get Adobe Flash player

Поділитися...

 

Шановні друзі! 

 Державний навчальний заклад "Краматорське вище професійне металургійне училище" вітає своїх майбутніх здобувачів освіти. Ви маєте добру нагоду вступити до одного з найкращих професійно-технічних навчальних закладів Донецької області, де існують власні традиції, звичаї і де кожен  має всі можливості проявити себе, пізнати всі тонкощі своєї професії, стати конкурентоспроможним фахівцем на сучасному ринку праці.

 У певний період життя перед кожним з нас постає питання: ким бути, яку професію обрати, до якого навчального закладу вступити? Дуже хочеться не помилитися в своєму виборі, щоб життя стало успішним та було сповнене радості та натхнення. Сподіваємось, відвідавши наш сайт, Ви зможете побачити чим живе Краматорське вище професійне металургійне училище сьогодні і зробите правильний вибір.

 Ми щодня переконуємося, що в нашому училищі навчаються найталановитіші, найпрогресивніші молоді люди. Вони успішні і швидко набувають професійного досвіду. Дати їм освіту світового рівня є одним з найважливіших завдань. Про це дбає досвідчений висококваліфікований колектив викладачів та майстрів виробничого навчання. Отже, ласкаво просимо приєднатися до великої родини нашого училища, ми на Вас чекаємо!

 З повагою, директор ДНЗ «Краматорське ВПМУ»

Потапова Наталя Миколаївна

 

 Усяка школа славна не числом, а славою своїх учнів
                                                                                                       (М.І. Пирогов)