Краматорське вище професійне 
  металургійне училище
Get Adobe Flash player

 

Шановні друзі! 

Державний навчальний заклад "Краматорське вище професійне металургійне училище" вітає своїх майбутніх учнів. Ви маєте добру нагоду вступити до одного з найкращих професійно-технічних навчальних закладів Донецької області, де існують власні традиції, звичаї і де кожен має всі можливості проявити себе, пізнати всі тонкощі своєї професії, стати конкурентоспроможним фахівцем на сучасному ринку праці.

У певний період життя перед кожним з нас постає питання: ким бути, яку професію обрати, до якого навчального закладу вступити? Дуже хочеться не помилитися в своєму виборі, щоб життя стало успішним та було сповнене радості та натхнення. Сподіваємось, відвідавши наш сайт, Ви зможете побачити чим живе Краматорське вище професійне металургійне училище сьогодні і зробите правильний вибір.

Ми щодня переконуємося, що в нашому училищі навчаються найталановитіші, найпрогресивніші молоді люди. Вони успішні і швидко набувають професійного досвіду. 
Дати їм освіту світового рівня є одним з найважливіших завдань. Про це дбає досвідчений висококваліфікований колектив викладачів та майстрів виробничого навчання. Отже, ласкаво просимо приєднатися до великої родини нашого училища, ми на Вас чекаємо!

 

 З повагою, директор ДНЗ «КВПМУ» Максимов Олександр Іванович

 

 Усяка школа славна не числом, а славою своїх учнів
                                                                                                       (М.І. Пирогов)