Краматорське вище професійне 
  металургійне училище
Get Adobe Flash player

  

 Друзі, ви помітили, який яскравий і сонячний день був цієї середи? Звісно, це не випадково. Краматорськ осяяли щирі посмішки талановитої молоді, учнів нашого училища,  які 23.03.2016р. виступили із захоплюючою концертною програмою в БК «Будівельник» на огляді-конкурсі художньої самодіяльності серед учнів ПТНЗ.

Нашому училищу випала нагода першому відкрити огляд-конкурс 2016р, і  подарувати позитивний, веселий настрій всім присутнім. Кожен виступ учнів був захоплюючий і яскравий. Вся програма промайнула на «одному подиху», сумувати глядачам не довелося ні на мить. Тема заходу про таланти України - була витримана, це простежувалось у цікавому сценарії, який також був спрямований на любов до рідного краю. Учні відверто і з серцем оспівували у піснях та віршах нашу квітучу Україну, її неоціненні скарби, одним із яких, і мабуть, найголовнішим є молодь.

Візитною карткою  був відеоролик, про наш навчальний заклад. Дуже цікаво було переглянути фрагменти з бурхливого життя училища: тут і свята, і будні, і радощі перемог – все чим дихає і живе навчальний заклад.  Запальний танок у стилі хіп – хопа вразив незвичайною майстерністю виконавців. Потім всі перенеслись на стадіон, і вмить стали вболівальниками збірної України з футболу, це враження створила пісня «Олео». Ще не встигли вболівальники довигукувати  Оле, як моторні дівчата завели жвавий танок, і подорож продовжилась вже  до українського села, мальовничої природи нашого краю. Завершив композицію вокальний виступ Януля Станіслава  піснею «Заспіваймо пісню за Україну», який розтопив серця і змусив замислитись над долею нашої Батьківщини.

Ведучі концертної програми, вразили і привернули увагу акторською майстерністю та досконалим володінням сценічної мови.

Виступ нашого училища вирізнявся серед інших цікаво дібраною програмою, а саме,  молодіжним, сучасним баченням та реалізацією теми.

Саме яскравий і жвавий початок  сприяв створенню веселого настрою до останнього учасника конкурсу. Промінчики посмішок і учасників, і журі, і глядачів створили такий прекрасний,святковий, теплий день середи, 23 березня.